PH Amjadi International-Pol
Sp. z o.o. – Sp. k.

Kaszczor, ul. Brzoskwiniowa 7
64-234 Przemęt
NIP:  9231653936
tel. +48 65 54 19 070
fax +48 65 53 42 988

Sprzedaż – Polska

Joanna Ratajczak
polska@amjadi.com
tel. +48 65 54 19 066

.

Sekretariat – Polska

Marika Nadolna
sekretariat@amjadi.com
tel. +48 65 54 19 070

 Księgowość – Polska

Agnieszka Schuman
agnieszka.schumann@amjadi.com
tel. +48 65 54 19 062

Zarząd firmy :

Saied Amjadi

saied@amjadi.com

Majid Amjadi

majid@amjadi.com

.
Kadry – Polska

kadry@amjadi.com
tel. +48 65 54 19 071

 

.
HACCP, kontrola jakości – Polska

Ewa Kujawa
jakosc@amjadi.com
tel. +48 65 54 19 065

.
Kierownik produkcji – Polska

Andrzej Hoffman
tel. +48 65 54 19 068

.

Amjadi GmbH Deutschland

Metzer Straße 12
66117 Saarbrücken
DE138157883
info@amjadi.com
tel. +49681 8412120
fax. +49681 8412122

Asystentka dyrektora/ Sprzedaż – Niemcy

Vahideh Juhasz
info@amjadi.com
tel. +49 681 8412120

.

Sekretariat – Niemcy

Andrea Giangreco
info@amjadi.com
tel. +49 681 8412120

.

Księgowość – Niemcy

Georg Hemmerling
info@amjadi.com
tel. +49 681 8412120

Sprzedaż i dystrybucja – Hiszpania

Pablo Albertos
pablo.albertos@amjadi.com
tel. +34 622 838 083

Napisz do nas:

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości